Yıldız Yatak Hakkında

"İyiye ve güzele" sloganıyla yola çıkan firmamız YILDIZ YATAK 1990 yılından beri kaliteden ödün vermeden size özel bir konfor için, sağlığınıza ve bütçenize uygun kaliteli yatak ve bazalar üretiyor. Sizde geniş koleksiyonumuz içerisinden yatak odanızı taçlandıracak modeli bulun. Unutmayın iyi uyumak, iyi uyanmaktır.

Farklı vücut tiplerine ve uyku pozisyonlarına uygun destek sağlayan, Yıldız Yatakları kişiye özel konfor sağlayarak herkes için ideal yatağı temsil eder. Günlük hayatın sağlıklı ve dinamik başlamasında, ürün kalitesini yükselterek, insana hizmette; kapasitesini ve ihracatını arttırarak, ülke ekonomisine katkıda kararlılığımızı sürdürmekteyiz.

Başarılı üretim stratejileriyle kısa sürede sektörde lider marka olma yönünde ilerleyen Yıldız Yatak, piyasada arz ve talep dengelerini iyi değerlendiren ve sürekli olarak piyasanın nabzını tutan bir marka olmuştur. Kalite yaklaşımını sahip olduğu kalite belgesi ile de kanıtlayan firmamız ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi ve ISO 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine sahiptir.

Kuruluşundan bu yana her geçen gün gelişen teknolojisi ve artan kalitesi ile bir yatak sektörünün lider markası olma yolunda emin adımlarla ilerleyen YILDIZ YATAK, kalitenin yanı sıra müşterilerine sağladığı güvenle öne çıkmaktadır. Sunduğu hizmette gösterdiği itina bu güvenin en büyük nedenidir. Şu an 3000 m2 kapalı alanda yaylı yatak, baza ve başlık üretimine devam etmektedir.

Misyonumuz;

Arge faaliyetlerimizle tüketicilerimizin farklı yaşam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun dünya standartlarında insan ve çevre dostu ürünler oluşturmak ve üretmektir.

Vizyonumuz;

Yenilik ve teknoloji gelişmelerini takip ederek ürün kapasitesindeki çıtayı sürekli yükseltmek, Bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemek, sektörde lider olmak.

Kalite ve Güvence

Yıldız Yatak Sanayi olarak müşterilerimize sunduğumuz ürün ve hizmet kalitesinden taviz vermeden, artan rekabet ortamına değişen şartlara en hızlı şekilde uyum sağlayarak sektörde güvenilir ve kaliteli bir yatak markası olarak Türk ekonomisine katkıda bulunmak.

Firma olarak kalite ve güven politikamızın en başında müşteri ihtiyaç ve beklentilerine uygun çözümleri, en hızlı şekilde sunmak ve müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak geliyor.

Bizi Tercih Edin, Bizi Tanıyın, Bizimle Çalışın...

Farklı vücut tiplerine ve uyku pozisyonlarına uygun destek sağlayan, Yıldız Yatakları kişiye özel konfor sağlayarak herkes için ideal yatağı temsil eder.

Lütfen Ekranı Dikey Konuma Alınız
Lütfen Ekranı Yatay Konuma Alınız